Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО
Маркетинг
18.03.2009, 18:11


ЦЕНОВНИК ЗА ПЛАТЕНО ПОЛИТИЧКО ПРЕТСТАВУВАЊЕ ВО "ВЕСТ"
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)


 < Симнете го ценовникот во пдф формат.ЦЕНОВНИК ЗА ОНЛАЈН РЕКЛАМЕН ПРОСТОР НА VEST.MK
(ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ ЗА ПРАТЕНИЦИ ВО СОБРАНИЕТО НА Р. МАКЕДОНИЈА ИЗБОРИ 2016)

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.


ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМИ ЗА ИНТЕРНЕТ ИЗДАНИЕТО НА "ВЕСТ"

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО ПЕЧАТЕНОТО ИЗДАНИЕ

  < Симнете го ценовникот во пдф формат.
ЦЕНОВНИК ЗА РЕКЛАМЕН ПРОСТОР ВО РЕВИЈАЛНОТО ИЗДАНИЕ

 < Симнете го ценовникот во пдф формат.
Контакти за реклами:
тел. 02/3089-241, 3089-242, 3089-257, 3089-259, 3089-265; факс: 02/3089-254
e-mail: reklami@mpm.com.mk
Службени огласи и тендери:
тел. 02/3089-255, 3089-256, факс: 02/3089-254
e-mail: sloglasi@mpm.com.mk
Тажни помени и мали огласи:
Тел. 02/3236-730 3236-830, 3236-930
e-mail: nekrolozi@mpm.com.mk; malioglasi@mpm.com.mk

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
Богојавление - Водици во Македонија (Фотогалерија)
10-те најпопуларни хотели на Инстаграм!
Социјалната мрежа Инстаграм ја објави листата на 10-те најпопуларни хотели...
ИЗЛОГ
Идила
Пишува Лејла САБИТ - Во Македонија ни се случува идила......

Тојота подготви спортско издание на Јарис
По враќањето на светската рели сцена Тојота на претстојниот Саем за автомо...
КИА влегува во светот на спортските лимузини
Јужнокорејската компанија КИА го одржа своето ветување и ја промовираше пр...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Плескавици од блитва
Приготвување: исчистената блитва ставете ја во вриена вода и варете ја око...
Site Meter