Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО
УБАВИ ПРОСТОРИ
Енергија за почеток на денот
Здрав појадок кој секој сам може да си го направи по свој вкус, е концепт за почеток на новиот ден ...
Шоу-рум за свадбени декорации
Бели и шарени цветови, аранжирани во бидермаери, букети и венци создаваат весела атмосфера во ентер...
Минерализирани бои за здрава храна
Беж, зелена и кафена боја го дефинираат ентериерот во кој е сместен скопскиот кафе-ресторан за здра...
Палата во чаршија
Однадвор, новиот скопски лонџ бар "Аустриан палас" е ист како и другите дуќани изградени пред повеќ...
Етнобисерот на Пуже од Мечкуевци
Кукли облечени во стари носии, разбој за ткаење на килими, стари бочви за вино, колски тркала, пегл...
Бели топки кои светат навечер
Интерактивен ентериер во кој постојано се менува сценографијата, ве пречекува во ентериерот на спец...
Од Исток до Запад
Атрактивна просторна композиција составена од лустери во форма на светлечки кристални рипчиња го ра...
Како до шик, а релаксиран дом
САД (АП) - Овој компромис е навистина тежок: Многумина од нас сакаат домовите да ни изгледаат модер...

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ФОТО ГАЛЕРИИ
„За заедничка Македонија“ кон СДСМ: Откажете се и не гласајте за тирански претседател на Собрание (Фото)
Граѓаните дел од граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ кои веќ...
ИЗЛОГ
Убавина
Пишува Лејла САБИТ - Вистинска. Лажна. Природна. Вештачка......

"Порше" има профит од 16 000 евра од секое возило
Германскиот производител на спортски автомобили, во просек, има профит од ...
"Ауди" во јули ќе го открие новиот "А8"
Четвртата генерација на суперлимузината на "Ауди" ќе биде претставена на 1...
"Фиат фулбек крос": пикап наменет за младата публика
"Фиат" на Саемот во Женева ја претстави крос-верзијата на својот пикап мод...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter