НАЈНОВО Македонија Култура Живот Спорт Свет Скопје Време е за готвење
Архива Сакам да кажам
БАРАЈ:
ОД
ДО

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

САКАМ ДА КАЖАМ
Рокенролот убива
Пишува Горан МИХАЈЛОВСКИ - Да ти ибам џипот што ми го загрози ...

Видео10 минути акција

Зграпчи го денотТања Фунес

ИЗЛОГ
Црвено
Пишува Лејла САБИТ - За некого рај, а за некого пекол....
ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ
  
МАК СЦЕНАТетовците "Скајрајс" гости на Канаѓаните "Д хајден камерас"
Шоу бизКолин Ферел во втората сезона на „Вистински детектив“
 
ВИЦ НА ДЕНОТ

Малиот Трпе го прашува татко му:
- Тато што се тоа негативни броеви?
- Види сине вака: во автобусот имало 30 патника, на станицата се симнале 32. Значи треба да влезат двајца патници за автобусот да биде празен.

 
Време е за готвењеПечени компири
Site Meter